دری نوشت

۱۴ مدل از جدید ترین میز جلو مبلی های با طراحی خلاقانه

برای ایجاد یک اتاق نشیمن کامل نیاز به مبلمان ویژه و از همه مهمتر یک میز جلو مبلی است. به همان اندازه که مبل راحتی نقش مهمی در شکل دادن به سبک زندگی ، مضمون و فضای کلی ایفا می کند ، وجود یک میز جلو مبلی هوشمند مبلمان منزل شما را تکمیل می کند! یک میز جلو مبلی خاص می تواند جذابیت اتاق نشیمن را به راحتی تغییر دهد گاهی اوقات یک تغییر ساده در میز جلو مبلی می تواند جذابیت بصری کاملاً متفاوتی به کل محیط بدهد.

 

میزهایی که با طراحی هوشمندانه جایی برای قرار دادن وسایل و لوازم پذیرایی در خود دارند برای خانه هایی با فضای کوچک بسیار مناسب است. میز جلو مبلی مدرن و چوبی که تنها جنبه زیبایی دارد بایستی به همراه میزهای عسلی مبلمان خریداری شود چون در هنگام پذیرایی از این سبک میزها نمی توان استفاده خاصی کرد.

 

 

میز جلو مبلی مدرن

 

میز جلو مبلی با طراحی خلاقانه همراه با جای مجلات و کتاب

 

اگر میخواهید برای طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن خود از صفر برنامه ریزی کنید ، و یا تصمیم دارید تنها یک میز جلو مبلی جدید به اتاق نشیمنتان اضافه کنید ، ما برای شما مجموعه ای از ۱۴ میز جلو مبلی مدرن امروزی را برای شما جمع آوری نموده ایم تا از آنها الهام بگیرید. سعی شده تصاویری از جدیدترین میز جلو مبلی ترند شده استیل ، مدرن ، شیشه ای ، روستیک … به همراه ایده هایی از تزئین اتاق نشیمن با میز جلو مبلی را برای تان به نمایش بگذاریم.

 

امروزه مردم به سمت داشتن خانه هایی با دکوراسیون مدرن روی آورده اند،در سبک مدرن ، با دکوراسیون هندسی بیگانه نخواهید بود.از جمله ویژگی هایی که سبک دکوراسیون مدرن دارا می باشد. بکار گیری آینه های گرد سنتی با قاب های شش ضلعی همراه با چراغ روشنایی ساده ، آویزهای هندسی و میز جلو مبلی مربع یا مستطیل با پایه های فلزی .ایجاد خطوط ساده و مستقیم و یکنواختی فراوان در اتاق نشیمن ویا یک میز جلو مبلی شش ضلعی یا یک میز با طرح کلی چند ضلعی می تواند واقعاً تفاوت بزرگی ایجاد کند.

 

 

میز جلو مبلی روستیک

میز جلو مبلی روستیک با طراحی بسیار زیبا

 

میز جلو مبلی شیک

میز جلو مبلی شیک با جذابیتی نفیس و انتزاعی

 

میز جلو مبلی معاصر

میز جلو مبلی مدرن و معاصر مشکی با سبک جغرافیایی

 

میز جلو مبلی فانتزی

یک میز جلو مبلی مدرن خلاقانه با ظاهری جالب و فانتزی

 

میز جلو مبلی شیک

میز جلو مبلی پایه فلزی مدرن با طراحی چند وجهی مناسب برای دکوراسیون مدرن

 

میز جلو مبلی صفحه سنگی

میز جلو مبل منحصر به فرد با صفحه طرح سنگی

 

میز جلو مبلی با طراحی کاربردی

میز جلو مبلی با طراحی هوشمند ، خلاقانه و کاربردی

 

میز جلو مبلی مثلثی با لبه های گرد

میز جلو مبلی مثلثی با لبه های گرد برای یک اتاق نشیمن مدرن

 

میز جلو مبلی استیل

یک جفت میز جلو مبلی استیل دوقلو برای تأثیر بیشتر در پذیرایی

 

میز جلو مبلی کلاسیک

میز جلو مبلی کلاسیک سفید همراه با تزیینات طلایی

اگر دوست ندارید در طراحی داخلی دکوراسیون منزل تان میز جلو مبلی های چوبی سنتی و کلاسیک قرار دهید. به دنبال ایجاد کنتراست با بافت ها باشید می توانید به میز جلو مبلی های شیشه ای یا آنهایی که دارای روکش مرمر صیقلی و پایه ای فلزی و استیل هستند ، روی بیاورید. به یاد داشته باشید در چیدمان دکوراسیون داخلی پذیرایی بهتر است به هماهنگی مبلمان دقت کنید. در این مطلب با تعدادی از جدیترین مدل های میز جلو مبلی مدرن آشنا شدید که هر کدامشان زیبایی خاص خود را داشتند.

 

میز جلو مبلی همراه طرح سنگ با پایه های آراسته و جذاب طلایی

 

میز جلو مبلی مدرن شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای شفاف برای ایجاد نور بصری و درخشندگی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *