دکوراسیون, مبلمان

۶ ایده جالب برای رنگ کفپوش پذیرایی با مبلمان مشکی

۱.کفپوش کاشی سفید

بدون شک ،ترکیب رنگ سیاه و سفید بهترین طرحی است که می تواند نتایج مطلوبی برای شما داشته باشد. کفپوش سفید نه تنها تضاد زیبایی با مبلمان مشکی ایجاد می کند بلکه می تواند تعادل مناسبی را برای ایجاد روشنایی کل اتاق ایجاد کند. شما می توانید از هر نوع کفپوش سفید استفاده کنید ، اما ما به شما پیشنهاد می کنیم که از کاشی سفید استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

 

این نوع کفپوش ها می توانند جلوه های درخشان و براق زیادی را ایجاد کند که باعث بهتر جلوه کردن فضای پذیرایی تان می شود. علاوه بر این ، با بکارگیری از این نوع کف پوش ، محیط شیکی را برای افزایش ظاهری مدرن در کل فضا به ارمغان بیاورد. یک ست مبلمان مشکی همراه با میز جلو مبلی جدید در مرکز توجه همگان قرار دهید و از طراحی تان لذت ببرید.

۲. کفپوش چوب سفید

اگر استفاده از کفپوش چوبی به جای کاشی یا سرامیک را بیشتر ترجیح می دهید ، کفپوش چوبی سفید هنوز هم می تواند نتیجه مطلوبی را برای شما به همراه داشته باشد. مطمئناً قابلیت بازتاب نور را به مانند کفپوش کاشی سفید ندارد ، اما با این حال ، رنگ سفید آن کاملاً کافی است تا کل فضا را روشن کرده و هرگونه مبلمان مشکی روی آن را برجسته کند.

علاوه بر این ، مانند هر کف چوبی معمولی ، این کفپوش چوبی سفید می تواند جلوه ای از جلوه های طبیعی را به لطف بافت چوبی آن به ارمغان آورد. که می تواند برای متعادل کردن ظاهر فوق مدرن مبلمان مشکی بسیار مفید باشد.

۳.کفپوش کاشی کرم

یکی از بزرگترین مشکلات مبلمان مشکی این است که گاهی اوقات بسیار سرد و غیرقابل دعوت به نظر می رسند. شما می توانید با ترکیب برخی عناصر گرم مانند کفپوش کاشی کرم ، این مشکل را حل کنید. این کفپوش دارای رنگی خنثی است ، بنابراین می تواند به راحتی با وسایل دکوری ، مبلمان مشکی و یا کابینت های مشکی ترکیب شود ، در حالی که هنوز گرمای کافی برای ایجاد فضاهای دلپذیر و دعوت کننده دارد.

۴. کفپوش کاشی آبی

همانطور که گفته شد یکی از مشکلات احتمالی که اغلب با مبلمان مشکی به وجود می آید ظاهر خسته کننده و یکنواخت آن به دلیل عدم وجود رنگ در سراسر اتاق است. اگر با این مشکل روبرو هستید ، یکی از بهترین راه حل ها استفاده از کفپوش های رنگی است . و بر اساس تجربیات ما ، به نظر می رسد کاشی آبی در مقایسه با سایر رنگ ها ، یکی از بهترین انتخاب ها است.

کفپوش آبی می تواند همراه با حفظ ظاهر زیبا با طرح مشکی کلی ترکیب شود. علاوه بر این ، کاشی آبی می تواند کمی حس آرامش آسمان را به شما بدهد که می تواند برای ایجاد آرامش در کل اتاق بسیار مفید باشد.

۵. کفپوش چوب روشن

اگر کفپوش هایی را ترجیح می دهید که بتواند به نرمی و استحکام زیاد مبلمان مشکی کمک کند ، هر نوع کفپوش چوبی با رنگ روشن می تواند انتخاب ایده آلی برای شما باشد. این نوع کفپوش ها همچنین می توانند ظاهر خاکی تری را برای تعادل وسایل مدرن ایجاد کرده و فضایی راحت و دلپذیر ایجاد کنند.

 

انواع مختلفی از چوب با این نوع ظاهر وجود دارد ، مانند افرا ، بلوط سفید یا بامبو. از طرف دیگر ، می توانید کفپوش وینیل یا لمینت را برای راه حل های مقرون به صرفه و کم هزینه انتخاب کنید.

۶. کفپوش قهوه ای

این گزینه مطمئناً برای خانه همه مناسب نیست ، اما اگر به نحوه طراحی آن به درستی انجام شود ، کفپوش قهوه ای قطعاً می تواند تأثیر مثبتی در ترکیب با مبلمان مشکی برای ایجاد ظاهری شیک و لوکس داشته باشد.

 

یکی از مهمترین نکات در استفاده از این نوع کفپوش ، این است که فقط در یک اتاق پذیرایی که در معرض نور زیاد طبیعی است استفاده کنید. مورد بعدی این است که مطمئن شوید که کفپوش قهوه ای را انتخاب می کنید که دارای جلوه های بازتابنده یا براق است ، مانند کفپوش لمینت قهوه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *