دری نوشت

میز تلویزیون پایه فلزی و اهمیت وجود آن در دکوراسیون مدرن شهری

اگر تصمیم گرفته اید که دکوراسیون منزل خودتان را به سبک های مدرن شهری ، صنعتی و یا روستیک طراحی کنید ،قطعا متوجه این موضوع شده اید که از فلز نیز باید در فضای داخلی تان استفاده کنید . دراین بین وقتی به طراحی اتاق نشیمن میرسیم، اهمیت استفاده از یک میز تلویزیون پایه فلزی زیبا و مدرن بسیار مشخص تر میشود.

 

با روی آوردن افراد بیشتر به زندگی شهری، امروزه طرفداران سبک دکوراسیون مدرن و شهری بسیار افزایش یافته است. لذا تقاضای مبلمان استیل نیز که جزیی جدایی ناپذیر از این نوع سبک هاست، افزایش چشمگیری داشته است. در بین مبلمان استیل منزل ،میز تلویزیون پایه فلزی اهمیتی به مراتب بیشتر از بقیه دارد.

 

تلویزیون به عنوان یک وسیله سرگرم کننده در خانه های امروزی ،اهمیت بسیاری پیدا کرده زیرا باعث میشود اعضای خانواده برای مدتی در کنار هم وقت بگذرانند. به همین دلیل وجود میز تلویزیون برای منازل مهم است. میز تلویزیون در مرکز توجه شما و مهمانانتان قرار دارد. باید میز تلویزیون تان با دکوراسیون هماهنگ باشد.

 

میز تلویزیون پایه فلزی در دکوراسیون به سبک شهری

سبک شهری، نگاهی نرمتر و راحت تر نسبت به سبک صنعتی دارد. سبک مدرن شهری، برای طراحی داخلی یعنی خوشامدگویی و استقبال از افراد خانه، پس از یک روز طولانی است. این سبک، از خانه های کوچک شهری منشاء گرفته است، در جایی که محیط زندگی و کار با هم ترکیب می شوند.

 

دکور در یک فضای داخلی به سبک شهری، می تواند گستره وسیعی داشته باشد. از ساده و تصادفی گرفته، تا سفارشی و پیچیده. مواد و مصالح غیر مرسوم از جمله سبک هایی که در آن از فلز استفاده میشود سبک شهری است ، در این سبک دکوراسیون میتوان از میز تلویزیون پایه فلزی در اتاق نشیمن استفاده کرد.

 

به کار بردن استیل گالوانیزه و فلزی، یک فاکتور غیر منتظره است که در این سبک شناخته شده است. سطوح انعکاسی و آینه ای، مخصوصا یک نقش مهم را در این سبک ایفا می کند و سبب توهم بزرگ بودن می شود. مزیت بلند بودن سقف در این سبک، باعث فراهم آوردن فضاهای عمودی شده و جریان بهتری را در فضا ایجاد میکند. یکی دیگر از ویژگی های سبک شهری استفاده از نور پردازی مصنوعی میباشد. میتوان از این ویژگی برای اطراف و یا بالای میز تلویزیون مدرن تان استفاده کنید.

میز تلویزیون پایه فلزی

نمونه ای از میز تلویزیون پایه فلزی 

میز تلویزیون پایه فلزی در دکوراسیون به سبک صنعتی

سبک صنعتی، قطعا به مزاق کسانی که عاشق دکوراسیون های: مجلل و پرزرق و برق، رمانتیک و لوکس اند، خوش نخواهد آمد و از نظر آنها، شاید کمی ناهنجار به نظر برسد. اما در عین حال، این سبک کاربردی و ارجینال است. سبک صنعتی، مناسب زوج های جوان و یا مردان مجرد است. قوانین اصلی آن عبارتند از: عدم وجود دکوراسیون غیر ضروری، حداقل مبلمان و استفاده حداکثری از عناصر صنعتی، کارخانه ای و کارگاهی است.

 

در این نوع از سبک دکوراسیون نیز فلز به عنوان یک عنصر مهم نقش ایفا میکند. سازه های خام و صنعتی، انواع آجر، تیرهای اصلی، پیچ و مهره، اتصالات و لوله، کانال های عبور هوا، پالتهای چوبی رنگ و رو رفته و … از جمله نمادهای سبک صنعتی می باشد. استفاده از میز تلویزیون های پایه فلزی میتواند جلوه خاصی را به این نوع از سبک دکوراسیون بدهد.

 

پیدایش این سبک، احتمالا از زمان تغییر کاربری بسیاری از: کارگاه ها، کارخانجات و فضاهای تجاری به فضاهای مسکونی، دفاتر کار و آتلیه های طراحی، در روند شهرنشینی جدید حاصل شده است. این سبک، وابستگی شدیدی به اجزا و المان های داخلی خود دارد. به کارگیری رنگها و عناصر صنعتی، از آجر و سیمان و بتن گرفته، تا چوبهای خام و روستیک و نیز تغییر کاربری ابزارها، وسایل و امکانات کارگاهی به مبلمان منزل از جذابیت های این نوع معماری است.

 

مطالب مفید ( پیشنهاد میکنم بخوانید )

 

چند نمونه از جدید ترین میز تلویزیون های مدرن
سبک دکوراسیون های تک ، خانه ای زیبا و مدرن داشته باشید
میز جلو مبلی مدرن و جایگاه آن در طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *