قوانین و مقررات

کاربر عزیز لطفا جهت آگاهی و بهره مندی از خرید اینترنتی کالاها و خدمات موجود در سایت درینو موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید. ثبت سفارش از سوی خریداران محترم سایت درینو در هر زمان و مکانی که در محدوده جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران قرار داشته باشند به منزله پذیرفتن شرایط و قوانین این سایت از سوی ایشان می باشد.

 

قوانین عمومی

کلیه کالاها و خدمات ارائه شده در سایت درینو مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کنندگان می باشند.

مشتریان و کاربران سایت درینو که مایل هستند آخرین قوانین و تغییرات را اعم از ، نحوه خرید کالاها ، تغییرات قیمت ها، خدمات ارسال ، شرایط گارانتی (وجود و عدم وجود)، شرایط مرجوع کردن یا تعویض و … که به روز رسانی می شوند را مستقیما و بدون واسطه می بایست در همین سایت و یا شماره تماس های درج شده در بخش تماس با ما سایت پیگیری نمایند.

 

تعریف فروشنده

فروشنده یا فروشگاه درینو وبسایت www.Dorinoco.com می باشد که مطابق با قوانین تجارت الکترونیک کالا و یا خدمات به مشتری ارائه میدهد و در اینجا به اختصار “درینو” نامیده می شود.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر شخصی است که در درینو مشخصات خود را در قسمت ثبت نام و عضویت تکمیل کرده و از خرید کالا و یا خدمات بهره مند می گردد که برطبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده (کاربر) نامیده می شود.

نحوه بر قراری ارتباط دو طرفه بین درینو و کاربر

مشتریان و کاربران درینو که کالاها و محصولات و خدمات مشاوره ای و همچنین خدمات ارسال استفاده می کنند صرفا از طرق ذیل می توانند ارتباط دو طرفه برقرار نمایند.

 • از طریق ایمیل رسمی درینو به آدرس : onlineshop@dorinoco.com
 • از طریق برقراری ارتباط تلفنی با خطوط : ۰۹۰۲۷۶۴۱۳۳۲

ثبت سفارش و پردازش محصول

روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثناء تعطیلات عمومی و رسمی در ایران می باشد و کلیه سفارش های ثبت شده در ایام تعطیلات، اولین روز پس ازاتمام تعطیلات پردازش می شوند. ثبت سفارش برای مشتریان در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته امکان پذیر است.

پس از ثبت سفارش توسط مشتری یا کاربر، کارشناسان درینو به وسیله برقراری تماس تلفنی با شماره تلفن ثبت شده در مشخصات کاربری هماهنگی های لازم را با خریدارجهت نهائی کردن سفارش و ارسال آن محصول را با وی به عمل می آورند. درینو همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با این وجود، در صورتی که موجودی محصولی در درینو به پایان برسد، حتی پس از ثبت سفارش حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش به مشتری برای درینو محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت عدم پردازش نهایی و یا ایجاد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید اعم از اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ فاکتور سفارش پرداخت شده طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت کاری به حساب بانکی معرفی شده توسط مشتری واریز خواهد شد.

درینو این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی اقدام به توقف سفارش‌ ‏گیری در سایت نماید و تمامی سفارش‌‏های ثبت شده که قبل از زمان توقف سفارش‌‏گیری انجام شده است، پردازش و ارسال خواهند شد. درینو این حق را دارد که تمام یا بخشی از محصولات خود را از سیستم فروش و ثبت سفارش به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی کالا و غیره بدون اطلاع قبلی خارج نماید.

درینو در مواقعی که قیمت محصولات و کالاهایی را که در سایت عرضه شده اند، اشتباه و یا غیر واقعی درج کرده باشد، این حق را دارد تا سفارش یا خرید انجام شده را لغو کرده و وجوه پرداختی توسط مشتری یا کاربر را در طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت به حساب بانکی معرفی شده توسط وی عودت دهد. در این شرایط تمامی مشتریان و کاربرانی که از سایت درینو خرید انجام می دهند از این مهم اطلاع داشته و این شرایط را می پذیرند و ادعایی نخواهند داشت.

مشتریان یا کاربران باید اطلاعات صحیح خود را در فرم های مربوطه وارد نمایند، در غیر اینصورت سفارش ثبت شده قابل پردازش و تحویل نخواهد بود. سفارش ثبت شده به آدرس وارد شده در مشخصات کاربر ارسال می شود. مشتریان می توانند در صورت تغییر آدرس قبل از ارسال سفارش با تماس تلفنی آدرس جدید را اعلام نمایند. یا اینکه از طریق ورود به حساب کاربری خود قبل از ثبت سفارش نسبت به تغییر آدرس و یا سایر مشخصات اقدام نمایند. در غیر اینصورت تاخیر و یا عدم دریافت سفارش به عهده مشتری می باشد.

 

پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه در سیستم، حداکثر تا ۴۸ ساعت امکان تغییر سفارش و یا لغو آن وجود دارد.

 

امکان پرداخت درمحل برای سفارش ها وجود ندارد و مشتری می بایست قبل از ارسال نسبت به تسویه وجه سفارش خود از طریق پرداخت اینترنتی، کارت به کارت یا واریز به حساب اقدام نماید.

این قسمت با نهایی شدن هزینه های ارسال تغییر می کند و تکمیل می شود:

 

نحوه ارسال و حمل و نقل

درینو مفتخر است با مطمئن ترین و سریع ترین سرویس های کالا در سرتاسر ایران اسلامی عزیز به کاربران خود این اطمینان را بدهد که کمترین هزینه ارسال را پرداخت می کنند.

 

۱- زمان ارسال سفارشات

 • مدت زمان تحویل سفارشات بدون احتساب ایام تعطیل بسته به حجم سفارش و مسافت از ۱۰ الی ۱۴ روز کاری می باشد.
 • سفارشاتی که قبل از ساعت ۱۷ در روزهای کاری هفته ثبت گردند، آن روز جز ۲۴ ساعت اول محسوب می شود و سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۷ ثبت گردند، آن روز جز ۲۴ ساعت اول به حساب نمی آید و از فردای آن روز موعد ۱۰ الی ۱۴ روزکاری برای مشتریان درینو محاسبه می گردد و سفارشاتی که در روزهای تعطیل نیز ثبت گردند مدت زمان تعیین شده از اولین روز کاری بعد از ایام تعطیل محاسبه خواهد شد.
 •  زمان ارسال سفارش برای کالاهایی که در گروه کالاهای تخفیف ویژه دسته بندی شده اند، ۳ روز کاری می باشد.

 

۲- روش ها و هزینه ارسال سفارشات

 

– ارسال کالا در تهران توسط ماشین های حمل شرکت درینو بوده و هزینه حمل تا مقصد برای ساکنان شهر تهران رایگان می باشد.ضمنا هزینه جابه جایی کالا برای کالاهایی که احتیاج به جابجایی در طبقات ساختمان ( بیشتر از ۴ طبقه ) دارند،بر عهده مشتری می باشد.

– هزینه ارسال ( کالای چوبی ) برای شهرستان ها،از انبار درینو تا باربری رایگان میباشد ،قابل ذکر است که درینو هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه ارسال و سلامت بار از باربری تا مقصد را بر عهده نمیگیرد.

-هزینه ارسال اکسسوری ها برای شهر تهران، بر عهده مشتری میباشد.

-هزینه دریافتی برای حمل اکسسوری به شهرستان ها، بابت حمل از انبار درینو تا باربری بوده و هزینه حمل کالا از باربری تا شهرستان به صورت پس کرایه و به عهده مشتری است.

-همچنین امکان تحویل کالای اکسسوری از شعب ۳ گانه درینو با هماهنگی قبلی امکان پذیر است.

 

خسارت در هنگام حمل و ارسال

درینو کلیه محصولات و کالاها را با بسته بندی های مناسب و استاندارد به اداره پست تحویل می دهد.

مشتری درینو در شرایطی می تواند از سرویس خسارت در حمل و نقل استفاده نماید که در زمان تحویل سفارش خود توسط مامور پست یا مامور تحویل کالا، قطعه خریداری شده خود را به دقت بررسی نماید و در همان زمان در صورت مشاهده خرابی یا شکستگی این موضوع را در طی یک صورت جلسه با مامور پست یا مامور تحویل کالا تنظیم و قطعه و اصل فاکتور را به مامور پست  و یا مامور تحویل کالا تحویل دهد. در این شرایط درینو با هماهنگی خریدار یا قطعه جدید جایگزین می کند و یا اینکه مبلغ پرداختی مشتری را به حساب بانکی وی عودت می دهد.

 

شرایط گارانتی محصولات

کلیه کالاهای درینو دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۳ سال خدمات پس از فروش می باشند. در بخش دیگر سایت شرایط و ضوابط این گارانتی و نحوه استفاده از آن ارائه شده است و مشتریان درینو برای دریافت خدمات گارانتی می بایست به یکی از شعب و یا نمایندگان و عاملین مجاز فروش در شهرستان ها مراجعه نمایند.

 

شرایط مرجوع نمودن کالا

تمامی محصولات و کالاهایی که در سایت درینو ارائه شده است شامل شرایط فروش کالای مصرفی می باشند و خریدار نمی تواند امکان تست قطعه را داشته باشد.

لذا پس از ثبت نهایی سفارش و پرداخت وجه، امکان مرجوع کردن سفارش به دلیل انتخاب نادرست و یا انصراف از خرید وجود ندارد.

 

شیوه ارزشیابی و تعیین قیمت

قیمت های ارائه شده در درینو بر اساس قیمت های خرده فروشی می باشد که به صورت اصولی و بر اساس بهای تمام شده با فرمول های علمی تعیین شده است و یا بر اساس مدل و مشخصات مشابه در بازار قیمت گزاری می شود. کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده در سایت قیمت گذاری شده اند به این معنی که مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نمی کند.

هزینه ارسال و بسته بندی با توجه به شرایط سفارش تعیین می گردد.

قیمت محاسبه شده برای سفارش در زمان ثبت سفارش مشخص می گردد به این معنی که اگر بعد از پردازش نهایی سفارش کالاهای خریداری شده شامل تخفیف های تشویقی گردیدند، تغییر قیمتی در سفارش نهایی شده اعمال نخواهد شد.

 

برند و نمایندگی

منحصراً دفتر مرکزی درینو در تهران نسبت به ارائه محصولات در سایت درینو اقدام می نماید و لازم به ذکر است نام نمایندگی ها و شعبه های مجاز جهت فروش و استفاده از برند درینو در وبسایت ذکر شده اند در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده از نام درینو در جاهای دیگر مراتب به مراجع ذی صلاح قانونی ارجاع داده خواهد شد.

 

نحوه مراودات مالی و راه های پرداخت

 1. پرداخت آنلاین

  درینو این امکان را به مشتریان تهرانی و مشتریان شهر های دیگر ایران اسلامی عزیز می دهد نسبت به پرداخت مبلغ فاکتور خویش از طریق درگاه های اینترنتی که در سایت قرار دارند اقدام نمایند. همچنین برای پرداخت های متفرقه از قبل هماهنگ شده با درینو مثل کرایه حمل و …، مشتریان محترم می توانند از صفحه ” پرداخت دلخواه ” که در بالا نیز به آن اشاره شد، اقدام به پرداخت وجه مورد نظر نمایند. دسترسی به صفحه دلخواه از گزینه زیر نیز مقدور می باشد:

 2. پرداخت کارت به کارت

  درینو این امکان را برای مشتریان عزیز خود فراهم کرده است تا هم از طریق اینترنت و هم از طریق تلفن بانک و هم از طریق مراجعه به دستگاه های عابر بانک (ATM) مبالغ فاکتور خویش را از کارت بانکی خود به شماره کارت بانکی درینو انتقال داده و کد رهگیری خود را در سایت درینو وارد کرده تا تایید پرداخت انجام شود.

 3. .واریز به حساب

  درینو این امکان را به خریداران می دهد تا با مراجعه به شعب بانکی و یا از طریق صفحه اینترنت بانک شخصی مبالغ سفارشات خویش را با داشتن اطلاعاتی نظیر شماره حساب و یا شماره شبا واریز نمایید.

اطلاعات حساب درینو:
شماره کارت: ۶۲۷۳۸۱۱۰۴۵۵۴۵۵۱۱
بانک انصار به نام حسین احدی