“دُرینو، سبکی نو”

درینو تولید کننده مبلمان اداری و خانگی( دکوراسیون داخلی) با بیش از ۱۸ سال تجربه قادر به ارائه خدمات به مشتریان محترم است تا محیطی زیبا و آراسته را در خانه و اداره فراهم نماید. درینو با دارا بودن بخشهای طراحی، نقشه کشی و با استفاده از تجربیات متخصصان خود خدمات خود را در زمینه دکوراسیون داخلی به همه مشتریان گرامی ارائه می نماید. کیفیت، استفاده از مواد اولیه مرغوب، رضایتمندی مشتریان، تحویل بموقع و قیمتهای مناسب از مهمترین پارامترهای مورد نظر مدیران درینو می باشد . یکی از ویژگی‏های متمایز کننده برون سازمانی درینو، تفاوت در نوع ارائه خدمات به مشتریان می‏باشد.

همچنین بهره‏ گیری از پشتوانه سخت افزاری قدرتمند ماشین آلات صنعتی پیشرفته در زمینه چوب و فلز در بخش تولید و بهره‏ گیری از نرم افزارهای اختصاصی و سیستم‏های گردش اطلاعاتی در بخش خدمات طراحی، کنترل گردش سفارشات و اتوماسیون اداری‏، نمونه های دیگری از ویژگی‏های خاص درون سازمانی این شرکت می‏باشند. درینو پس از تدوین برنامه استراتژیک خود با ایجاد سازمان‏های فروش، گارانتی و نصب و خدمات پس از فروش، به عنوان سازمانی پویا و مشتری گرا به فعالیت خود ادامه می‏ دهد.

 

محصولات درینو در زمینه دکوراسیون داخلی منازل شامل میز های تلویزیونی و ال سی دی، میزهای جلومبلی و عسلی، میزهای غذاخوری، سرویس اتاق خواب، بوفه و دراور، شلف های دیواری و تزئینی و … می باشد. دپارتمان دکوراسیون داخلی درینو با دارا بودن بخشهای طراحی، نقشه کشی و با استفاده از تجربیات متخصصان خود خدمات خود را در این زمینه به همه مشتریان گرامی ارائه می نماید. کیفیت، استفاده از مواد اولیه مرغوب، رضایتمندی مشتریان، تحویل بموقع و قیمتهای مناسب از مهمترین پارامترهای مورد نظر مدیران درینو می باشد.

محصولات درینو در زمینه دکوراسیون داخلی ادارات و شرکت ها شامل میز های مدیریتی، میزهای کارمندی، میزهای کنفرانس، پارتیشن های اداری تک و دو جداره، قفسه، فایل، کمد و … می باشد.

دپارتمان دکوراسیون داخلی درینو با داشتن تیم طراحی قوی جهت ارائه خدمات مطلوبتر به مشتریان خود با حضور در محل های مورد نظر مشتریان بصورت رایگان طرح و خدمات مشاوره خود را ارائه نموده و مشتریان را در طراحی و انتخاب هر چه بهتر محصولات برای هر نوع سلیقه یاری می نماید . یکی از ویژگی‏های متمایز کننده برون سازمانی درینو، تفاوت در نوع ارائه خدمات به مشتریان می ‏باشد.

دُرینو
سبکی نو
دُرینو
سبکی نو
دُرینو
سبکی نو
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

“جوایز و افتخارات”

تاریخچه دُرینو

درینو تولید کننده مبلمان اداری و خانگی (دکوراسیون داخلی) با بیش از ۱۸ سال تجربه است

۵۰۰
محصول متنوع
۲۰۰
پرسنل
۲۰
سال تجربه
۲۰
شعبه در کشور