جدیدترین مدل های ویترین و بوفه در طرح های مدرن و کلاسیک

یکی از مهمترین کار هایی که طراحان دکوراسیون داخلی برای زیبا جلوه دادن محیط انجام می دهند ، انتخاب یک بوفه مدرن و شیک است. در چیدمان داخلی منزل حتما با فضا هایی برخورد کرده اید که نه تنها استفاده ای ندارند بلکه بر زیبایی محیط هم تاثیر منفی می گذارند. انتخاب یک بوفه زیبا و شیک که از نظر ابعاد متناسب با فضای منزل شما باشد امر بسیار مهمی است که مد نظر طراحان درینو بوده است. تنوع ویترین های تمام قد و نیم قد و کنجی در طرح های مختلف این امکان را به شما می دهد که طراح فضای خود باشید و به راحتی از بین مدل های موجود ، آنچه را که مناسب فضا و سلیقه شماست انتخاب کنید.

 

جدیدترین ویترین نیم قد کنجی با طراحی خاص و مدرن 2015

مدل : LSC-3-F    بوفه کنجی طرح گل 

این مدل از جدیدترین بوفه های ۲۰۱۶ به شمار می آید. این بوفه خاص با طراحی بی نظیرش می تواند هم به صورت تک در کنج استفاده شود و هم از ترکیب دو بوفه ، چیدمان های متفاوت به وجود آورد. جنس بدنه آن تماما از ام دی اف هایگلاس درجه یک می باشد. داخل آن علاوه بر این که پارچه جیر مخمل به کار رفته به شکل زیبایی نور پردازی شده است. درهای این ویترین در کنار بدنه قرار گرفته است. تمام شیشه های به کار رفته در بوفه سکوریت( نشکن) است. ابعاد : حدودا ۵۰*۵۰ و در ارتفاع ۱۹۵ سانتیمتر می باشد.

vitrin4ta

ویترین نیم قد مدلLSC_5

دارای نور پردازی مخفی با اس ام دی کم مصرف

شیشه های سکوریت نشکن  و جنس بدنه ام دی اف هایگلاس درجه یک و لولای آرام بند

مدرن ترین ویترین تمام قد هایگلاس شیک و زیبا

مدل : LSC-2-F    بوفه تمام قد طرح گل

زیبایی خاص این مدل به تمام قد بودن آن است. به طوری که در هر فضایی که قرار بگیرد جلوه بی نظیری به مکان می دهد. جنس بدنه آن تماما از ام دی اف هایگلاس درجه یک می باشد. داخل بوفه علاوه بر این که پارچه جیر مخمل به کار رفته به شکل زیبایی نور پردازی شده است. طرفین ویترین دارای دو در می باشد که به راحتی می توان طبقات و وسایل دکوری و گرانبها رو وارد ویترین نمود. تمام شیشه های به کار رفته در ویترین سکوریت( نشکن) است.ابعاد : حدودا ۴۵*۱۱۰ و در ارتفاع ۱۹۵ سانتیمتر می باشد.

زیبا ترین ویترین بلند با طراحی مدرن و شیک 2015

مدل : LSC-2-SH    بوفه مدرن تمام قد طرح شبکه

زیبایی خاص این مدل به تمام قد بودن آن است. به طوری که در هر فضایی که قرار بگیرد جلوه بی نظیری به مکان می دهد. جنس بدنه ویترین تماما از ام دی اف هایگلاس درجه یک می باشد. داخل آن علاوه بر این که پارچه جیر مخمل به کار رفته به شکل زیبایی نور پردازی شده است. طرفین بوفه دارای دو در می باشد که به راحتی می توان طبقات و وسایل دکوری و گرانبها رو وارد ویترین نمود. تمام شیشه های به کار رفته در ویترین سکوریت( نشکن) است.ابعاد : حدودا ۴۵*۱۱۰ و در ارتفاع ۱۹۵ سانتیمتر می باشد.

ویترین نیم قد شیک و مدرن کوتاه و زیبا سفید نورپردازی

مدل : LSC-1-f    بوفه نیم قد طرح گل 

بوفه نیم قد از محبوب ترین های تولید شده توسط درینو است. از ویژگی های خاصش این است که می توان از تاج بالایی برای گذاشتن وسائل دکوری استفاده نمود. جنس بدنه بوفه تماما از ام دی اف هایگلاس درجه یک می باشد. داخل آن علاوه بر این که پارچه جیر مخمل به کار رفته به شکل زیبایی نور پردازی شده است. طرفین ویترین دارای دو در می باشد که طبقات و وسایل را می توان از آنجا به راحتی داخلش قرار داد. تمام شیشه های به کار رفته در ویترین سکوریت( نشکن) است.ابعاد : حدودا ۴۵*۱۰۰ و در ارتفاع ۱۴۲ سانتیمتر می باشد.

ویترین نیم قد شیک و مدرن کوتاه و زیبا سفید نورپردازی

مدل : LSC-1-F    بوفه نیم قد طرح گل 

ویترین نیم قد مشکی طلایی یکی از زیبا ترین تولیدات درینو محسوب می شود. از ویژگی های خاص ویترین های نیم قد این است که می توان از تاج بالایی برای گذاشتن وسائل دکوری استفاده نمود. جنس بدنه ویترین تماما از ام دی اف هایگلاس درجه یک می باشد. بخش طلایی نیز ام دی اف رنگ شده بوده و ضد خش است. داخل آن علاوه بر این که پارچه جیر مخمل به کار رفته به شکل زیبایی نور پردازی شده است. طرفین ویترین دارای دو در می باشد که طبقات و وسایل را می توان از آنجا به راحتی داخل ویترین قرار داد. تمام شیشه های به کار رفته در ویترین سکوریت( نشکن) است.ابعاد : حدودا ۴۵*۱۰۰ و در ارتفاع ۱۴۲ سانتیمتر می باشد.

ویترین شیک و مدرن با طراحی خاص و زیبا سفید نورپردازی

مدل : LSC-1-A    ویترین نیم قد طرح اهرامی

ویترین نیم قد طرح اهرامی را می توان یک ویترین مدرن نام برد. طراحی این ویترین به دور از طرح های سنتی و کلاسیک است. از ویژگی های خاص ویترین های نیم قد این است که می توان از تاج بالایی برای گذاشتن وسائل دکوری استفاده نمود. جنس بدنه ویترین تماما از ام دی اف هایگلاس درجه یک می باشد. داخل آن علاوه بر این که پارچه جیر مخمل به کار رفته به شکل زیبایی نور پردازی شده است. طرفین ویترین دارای دو در می باشد که طبقات و وسایل را می توان از آنجا به راحتی داخل ویترین قرار داد. تمام شیشه های به کار رفته در ویترین سکوریت( نشکن) است.ابعاد : حدودا ۴۵*۱۰۰ و در ارتفاع ۱۴۲ سانتیمتر می باشد.

مدل : LSC-3-SH    بوفه مدرن کنجی طرح شبکهه

این مدل از جدیدترین ویترین های ۲۰۱۵ به شمار می آید. این بوفه خاص با طراحی بی نظیرش می تواند هم به صورت تک در کنج استفاده شود و هم از ترکیب دو بوفه نیز ، چیدمان های متفاوت به وجود آورد. جنس بدنه ویترین تماما از ام دی اف هایگلاس درجه یک می باشد. داخل آن علاوه بر این که پارچه جیر مخمل به کار رفته به شکل زیبایی نور پردازی شده است. درهای این ویترین در دو ضلع طرح دار آن قرار گرفته است. تمام شیشه های به کار رفته در ویترین سکوریت( نشکن) است.ابعاد : حدودا ۵۰*۵۰ و در ارتفاع ۱۹۵ سانتیمتر می باشد

ویترین و بوفه تمام قد شیک و زیبا مدرن با طراحی خاص

مدل : LSC-2-F    بوفه تمام قد طرح اهرامی

ویترین های اهرامی ، یک طراحی مدرن محسوب می شوند. زیبایی خاص این مدل به تمام قد بودن آن است. به طوری که در هر فضایی که قرار بگیرد جلوه بی نظیری به مکان می دهد. جنس بدنه بوفه تماما از ام دی اف هایگلاس درجه یک می باشد. داخل آن علاوه بر این که پارچه جیر مخمل به کار رفته به شکل زیبایی نور پردازی شده است. طرفین ویترین دارای دو در می باشد که به راحتی می توان طبقات و وسایل دکوری و گرانبها رو وارد ویترین نمود. تمام شیشه های به کار رفته در ویترین سکوریت( نشکن) است.ابعاد : حدودا ۴۵*۱۱۰ و در ارتفاع ۱۹۵ سانتیمتر می باشد.

ویترین شیک و مدرن با طراحی خاص و زیبا سفید نورپردازی

مدل : LSC-1-SH    بوفه مدرن نیم قد طرح شبکه

ویترین نیم قد شبکه را می توان از تولیدات منحصر به فرد درینو نام برد. طراحی خاص با اشکال هندسی و کیفیت بالای تولید باعث شده این مدل تبدیل به یک ویترین محبوب بین مشتریان شود. از ویژگی های خاص ویترین های نیم قد این است که می توان از تاج بالایی برای گذاشتن وسائل دکوری استفاده نمود. جنس بدنه ویترین تماما از ام دی اف هایگلاس درجه یک می باشد. داخل آن علاوه بر این که پارچه جیر مخمل به کار رفته به شکل زیبایی نور پردازی شده است. طرفین ویترین دارای دو در می باشد که طبقات و وسایل را می توان از آنجا به راحتی داخل ویترین قرار داد. تمام شیشه های به کار رفته در ویترین سکوریت( نشکن) است.ابعاد : حدودا ۴۵*۱۰۰ و در ارتفاع ۱۴۲ سانتیمتر می باشد.

مدل : LSC-3-A    بوفه کنجی طرح گل طلایی

این مدل از جدیدترین بوفه های ۲۰۱۶ به شمار می آید. این بوفه خاص با طراحی بی نظیرش می تواند هم به صورت تک در کنج استفاده شود و هم از ترکیب دو بوفه ، چیدمان های متفاوت به وجود آورد. جنس بدنه آن تماما از ام دی اف هایگلاس درجه یک می باشد. داخل آن علاوه بر این که پارچه جیر مخمل به کار رفته به شکل زیبایی نور پردازی شده است. درهای این ویترین در کنار بدنه قرار گرفته است. تمام شیشه های به کار رفته در بوفه سکوریت( نشکن) است. ابعاد : حدودا ۵۰*۵۰ و در ارتفاع ۱۹۵ سانتیمتر می باشد.

مدل : LSC-1-SH    بوفه مدرن نیم قد طرح شبکه مدل کشودار

ویترین نیم قد شبکه را می توان از تولیدات منحصر به فرد درینو نام برد. طراحی خاص با اشکال هندسی و کیفیت بالای تولید باعث شده این مدل تبدیل به یک ویترین محبوب بین مشتریان شود. از ویژگی های خاص ویترین های نیم قد این است که می توان از تاج بالایی برای گذاشتن وسائل دکوری استفاده نمود. جنس بدنه ویترین تماما از ام دی اف هایگلاس درجه یک می باشد. داخل آن علاوه بر این که پارچه جیر مخمل به کار رفته به شکل زیبایی نور پردازی شده است. طرفین ویترین دارای دو در می باشد که طبقات و وسایل را می توان از آنجا به راحتی داخل ویترین قرار داد. و در قسمت پایین دارای کشو میباشد تمام شیشه های به کار رفته در ویترین سکوریت( نشکن) است.ابعاد : حدودا ۴۵*۱۰۰ و در ارتفاع ۱۴۲ سانتیمتر می باشد.

مدل :   LSC-2 A   بوفه مدرن تمام قد طرح اهرامی مدل کشودار

ویترین تمام قد اهرامی را می توان از تولیدات منحصر به فرد درینو نام برد. طراحی خاص با اشکال هندسی و کیفیت بالای تولید باعث شده این مدل تبدیل به یک ویترین محبوب بین مشتریان شود. از ویژگی های خاص ویترین هایتمامقد این است که می توان از تاج بالایی برای گذاشتن وسائل دکوری استفاده نمود. جنس بدنه ویترین تماما از ام دی اف هایگلاس درجه یک می باشد. داخل آن علاوه بر این که پارچه جیر مخمل به کار رفته به شکل زیبایی نور پردازی شده است. طرفین ویترین دارای دو در می باشد که طبقات و وسایل را می توان از آنجا به راحتی داخل ویترین قرار داد. و در قسمت پایین دارای کشو میباشد تمام شیشه های به کار رفته در ویترین سکوریت( نشکن) است.ابعاد : حدودا ۱۹۷ ارتفاع وعرض ۱۱۰ سانتیمتر می باشد.

ویترین تمام قد درینو مدل کنجی

این ویترین از چدید ترین طراحی های درینو میباشد جنس بدنه آن تماما از ام دی اف هایگلاس درجه یک می باشد. داخل آن علاوه بر این که پارچه جیر مخمل به کار رفته به شکل زیبایی نور پردازی شده است. . ابعاد : حدودا ۵۰*۵۰ و در ارتفاع ۱۹۵ سانتیمتر می باشد.

جدیدترین مطالب سایت