تیم طراحی درینو با در نظر گرفتن تنوع سلیقه و محدودیت در فضا های گوناگون با معرفی گروه جدید میز های پازلی خود این امکان را فراهم نموده است تا مشتریان محترم طراحی چیدمان مورد نیاز خود را با جابجایی قطعات میز ها بدست آورده و طراح فضای خود باشند. درینو دارای شش مدل میز تلویزیون می باشد. پنج مدل زمینی و یک مدل دیواری است. تمامی محصولات درینو از ام دی اف درجه با به کمک ماشین آلات پیشرفته به صورت single space  تولید می شود. رنگ های سفید و مشکی هایگلاس بوده و رنگ های قهوه ای سوخته و رنگ چوب مات می باشد.

میز تلویزیون متحرک و پازلی مدل S1

میز تلویزیون متحرک و پازلی مدل S1  دارای دوازده چیدمان متفاوت می باشد. ابعاد این میز تلویزیون در حالت بسته ۱۲۰ سانتیمتر می باشد و در قابلیت چیدمان تا ۲۵۰ سانتیمتر را دارا می باشد. از ویژگی های خاص این مدل دو رو بودن میز می باشد. قطعات قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارند که این ویژگی این امکان را می دهد چیدمان منحنی نیز داشته باشید. جنس محصولات درینو ام دی اف درجه یک است و رنگ های سفید و مشکی هایگلاس می باشد.

میز تلویزیون متحرک و پازلی مدل S2

میز تلویزیون متحرک و پازلی مدل S2  دارای ده چیدمان متفاوت می باشد. ابعاد این میز تلویزیون در حالت بسته ۱۲۰ سانتیمتر می باشد و در قابلیت چیدمان تا ۲۵۰ سانتیمتر را دارا می باشد. یک عدد باکس مجزا مخصوص سی دی و عینک تری دی و … برای این مدل طراحی شده است. . جنس محصولات درینو ام دی اف درجه یک است و رنگ های سفید و مشکی هایگلاس می باشد.

میز تلویزیون متحرک و پازلی مدل S3

میز تلویزیون میز lcd و میز led

میز تلویزیون متحرک و پازلی مدل S3  دارای شش چیدمان متفاوت می باشد. ابعاد این میز تلویزیون در حالت بسته ۱۲۰ سانتیمتر می باشد و در قابلیت چیدمان تا ۲۵۰ سانتیمتر را دارا می باشد. از ویژگی های خاص این مدل دو رو بدون آن است که این قابلیت را به شما می دهد تا چیدمان میز را ۱۸۰ درجه تغییر دهید. جنس محصولات درینو ام دی اف درجه یک است و رنگ های سفید و مشکی هایگلاس می باشد.

میز تلویزیون متحرک و پازلی مدل S4

میز تلویزیون مدرن و میز led میز تلویزیون متحرک

میز تلویزیون متحرک و پازلی مدل S4  دارای هجده چیدمان متفاوت می باشد. ابعاد این میز تلویزیون در حالت بسته ۱۲۰ سانتیمتر می باشد و در قابلیت چیدمان تا ۲۵۰ سانتیمتر را دارا می باشد. این مدل محصول برتر نمایشگاه بین المللی ۲۰۱۶ هافکس اعلام شد. از ویژگی های دیگر این مدل دو رو بدون آن است که قابلیت چیدمان های متفاوت از جمله منحنی را به شما می دهد. جنس محصولات درینو ام دی اف درجه یک است و رنگ های سفید و مشکی هایگلاس می باشد.

میز تلویزیون متحرک و پازلی مدل S5

میز تلویزیون مدرن و میز led میز تلویزیون متحرک

میز تلویزیون متحرک و پازلی مدل S5  دارای بیست و پنج چیدمان متفاوت می باشد. ابعاد این میز تلویزیون در حالت بسته ۱۲۰ سانتیمتر می باشد و در قابلیت چیدمان تا ۳۰۰ سانتیمتر را دارا می باشد. یک عدد باکس مجزا مخصوص سی دی و عینک تری دی و … برای این مدل طراحی شده است. فضای مخصوص دستگاه ها و طبقات مختلف طراحی شده از ویژگی های این مدل محسوب می شود. جنس محصولات درینو ام دی اف درجه یک است و رنگ های سفید و مشکی هایگلاس می باشد.

میز تلویزیون دیواری

میز تلویزیون مدرن و میز led میز تلویزیون متحرک

میز تلویزیون دیواری درینو دارای سبک خاصی در طراحی است. این مدل از قطعات مختلفی تشکیل شده است که از کنار هم چیدن این قطعات می توان میز تلویزیون دلخواه خودتون رو طراحی کنید.  تمامی محصولات درینو از ام دی اف درجه یک تولید می شود و رنگ های سفید و مشکی هایگلاس می باشد.

آخرین مطالب سایت