شلف دیواری و باکس

شلف ها و باکس های دیواری از جمله وسایلی هستند که تکمیل کننده دکوراسیون داخلی محسوب شده و بر زیبایی محیط تاثیر زیادی دارند. البته در گذشته نه چندان دور طاقچه های سنگی و گچی همین کاربرد را داشتند اما امروزه با مدرن شدن همه چیز این عنصر تزئینی نیز به روز شده و به شلف دیواری تغییر نام و تغییر شکل داده است. شلف های دیواری موجود در بازاز معمولا با ام دی اف های ضخیم ساخته شده اند که سبب بالا رفتن وزن آن می شود. اما ویژگی اصلی شلف دیواری درینو وزن کمآن است. علت این موضوع هم طراحی شلف ها و باکس ها به صورتی است که فقط نما ، حجم ابوده و توخالی ساخته می شوند. تولید این نوع شلف ها کمی مشکل تر است ولی از زیبایی و سبکی فوق العاده برخودار است. همچنین با توجه به سبکی کالا فرایند نصب بسیار ساده شده است.

شلف دیواری و باکس ها در چهار رنگ سفید ، مشکی ، ونگه افرا تولید می شود. سفید و مشک هایگلاس بوده و ونگه و افرا می باشد. تمامی محصولات از ام دی اف درجه یک و با استفاده از دستگاهای single space  تولید می شود.

 

شلف دیواری shelf

شلف عمودی مدل SH-V : این شلف به صورت عمودی به صورت بسیار ساده بر روی دیوار نصب می شود. کاملا توخالی و سبک هست و دو قطعه شیشه ای آن سکوریت ( نشکن ) است. عرض آن ۳۰ سانتیمتر و ارتفاع آن ۱۲۰ سانتیمتر است. دارای چهار رنگ سفید هایگلاس ، مشکی هایگلاس ، ونگه و افرا می باشد.
شلف خطی  مدل SH-70 : این شلف دیواری ۷۰ سانتیمتر طول دارد و  به صورت افقی و با پیچ و رول پلاک بر روی دیوار نصب می شود. برای نصب ابتدا استراکچر ام دی اف ان بر روی دیوار نصب شده و سپس شلف به صورت کشوی بر روی ان سوار می شود. دارای چهار رنگ سفید هایگلاس ، مشکی هایگلاس ، ونگه و افرا می باشد.

شلف خطی مدل SH-110 : این شلف دیواری ۱۱۰ سانتیمتر طول دارد و به صورت افقی و با پیچ و رول پلاک بر روی دیوار نصب می شود. برای نصب ابتدا استراکچر ام دی اف ان بر روی دیوار نصب شده و سپس شلف به صورت کشوی بر روی ان سوار می شود. دارای چهار رنگ سفید هایگلاس ، مشکی هایگلاس ، ونگه و افرا می باشد.

شلف افقی مدل SH-H : شلف دیواری مدل H  ، شیشه خور به طول ۱۲۰ سانتیمتر و ارتفاع ۳۰ سانتیمتر. دارای چهار رنگ سفید هایگلاس ، مشکی هایگلاس ، ونگه و افرا می باشد.

باکس مربع مدل  BOX-40 : باکس مربع ۴۰*۴۰ با عمق ۱۴ سانتیمتر . دارای چهار رنگ سفید هایگلاس ، مشکی هایگلاس ، ونگه و افرا می باشد.

شلف دیواری طرح گل

مدل SH-120-F : شلف دیواری خطی با طرح گل و طول ۸۰ سانتیمتر

شلف مدل SH-J : شلف دیواری شیک و مدرن به شکل J  به طول ۱۲۰ سانتیمتر و در ارتفاع ۳۰ و عمق ۱۴ سانتیمتر دارای چهار رنگ سفید هایگلاس ، مشکی هایگلاس ، ونگه و افرا می باشد.

شلف دیواری طرح گل

مدل SH-120-F : شلف دیواری خطی با طرح گل و طول ۱۲۰ سانتیمتر

شلف دیواری

مدل SH-J-F : شلف دیواری شیک و مدرن به شکل J  و با طرح گل به طول ۱۲۰ سانتیمتر و  و عمق ۱۸ سانتیمتر

شلف دیواری مخصوص کتاب و مجله

جنس ام دی اف هایگلاس درجه یک

شلف کنجی طرح گل دارای دو طبقه

جنس ام دی اف هایگلاس درجه یک

جدیدترین مطالب سایت